Skontaktuj się z nami: +48 500 170 750

Noclegi pracownicze w Malaga

Interesują Cię tanie noclegi pracownicze w mieście Łódź? W naszym obiekcie udostępniamy kwatery pracownicze, które są nowoczesne, komfortowe i charakteryzują się wysokim standardem wyposażenia. Stanowią idealną alternatywę dla drogich hoteli, a pracownicy docenią atmosferę i wygodę podczas ich użytkowania. Oferujemy również atrakcyjne ceny wynajmu pokoi dla grup turystycznych czy wycieczek szkolnych. Dysponujemy bazą noclegową dla 36 osób łącznie.

Kwatery pracownicze w Łodzi – lokalizacja

Kwatery pracownicze obiektu Malaga zlokalizowane są w cichej okolicy, blisko centrum miasta. Teren, na którym znajdują pokoje noclegowe jest w pełni ogrodzony, położony pośród zieleni. Niedaleko znajduje się Centrum Zdrowia Matki Polki (2,5km) i Atlas Arena (7km).

Noclegi pracownicze – standard pokoi na wynajem

Oddane do dyspozycji gości pokoje posiadają własne łazienki oraz telewizory LCD. Mieszkańcy mają również zagwarantowany dostęp do bezpłatnego Wi-Fi oraz mogą korzystać z ogólnodostępnej, w pełni wyposażonej kuchni. Na terenie obiektu znajduje się również parking z 70 miejscami postojowymi.

Tanie noclegi pracownicze Malaga spełnią wszelkie wymagania pracowników jak i pracodawców. Tych pierwszych pod względem wysokiego standardu, tych drugich pod względem oszczędności połączonej z jakością świadczonych usług.

Komfortowe noclegi dla gości weselnych

Tanie noclegi Sali Malaga w Łodzi to nie tylko kwatery pracownicze. Baza noclegowa często wykorzystywana jest przez turystów zwiedzających Łódź, uczestników różnego rodzaju targów, konferencji, koncertów lub festiwali. Wygodę i dostępność pokoi noclegowych doceniają przede wszystkim młode pary, które decydują się na organizację przyjęć weselnych w naszym obiekcie. Duża ilość miejsc noclegowych, ich komfortowe wyposażenie oraz pozostałe udogodnienia powodują, że Państwo Młodzi powierzają nam organizację noclegu dla swoich bliskich. Dodatkowym atutem jest niewątpliwie bliskość miejsc noclegowych oraz ich atrakcyjność cenowa.

Chcielibyśmy zaznaczyć, że ze względu na elegancki charakter pensjonatu nie są w nim przyjmowane zwierzęta.

Sala Malaga to tanie noclegi w komfortowych warunkach, wygodna baza noclegowa dla gości weselnych, noclegi pracownicze o najwyższym standardzie…i nie tylko. Zapraszamy!

Rezerwacja noclegu

Aby sprawdzić dostępność naszych pokoi gościnnych w Łodzi skontaktuj się z nami pod numerem  telefonu +48  500 170 750 lub napisz maila na noclegikolumny@gmail.com.

Z przyjemnością ugościmy Ciebie i Twoich bliskich w naszych progach.