Skontaktuj się z nami: +48 500 170 750

NOCLEGI W MALAGA

Łódź? Tani nocleg ? Kwatery pracownicze? Dobrze trafiłeś! Tanie noclegi Malaga to tani nocleg w wygodnych warunkach! Dobry standard i niska cena tylko u nas. Usługi tanich noclegów u Nas są doskonałą alternatywą dla drogich hoteli. Oferujemy pokoje do wynajęcia dla grup turystycznych oraz kwatery pracownicze dla dojeżdżających do pracy . Chętnie gościmy wszystkich odwiedzających.

Jeśli interesują Państwa wysokiej jakości noclegi Łódź w przystępnej cenie, to nasza oferta z pewnością spełni Wasze oczekiwania. Oferujemy noclegi na terenie Łodzi w okolicy Centrum Zdrowia Matki Polki /2,5 km/ do centrum Łodzi /7 km/ Atlas Arena / 7 km/ Do dyspozycji gości oddajemy pokoje noclegowe, łącznie dla 36 osób.

Nasze noclegi to znakomita lokalizacja w cichej okolicy blisko centrum. Teren, na którym znajdują się oferowane przez nas noclegi jest w pełni ogrodzony, umiejscowiony pośród zieleni. Z myślą o potrzebach naszych Klientów oferujemy duży, bezpłatny parking. Proponowane pokoje noclegowe mają własne łazienki, są nowe i czyste, wyposażone w TV z płaskim ekranem. Bezpłatne korzystanie z internetu.

Warto dodać, że znajdujące się w naszej ofercie noclegi Łódź odznaczają się bardzo wysokim poziomem wyposażenia, są komfortowe i nowoczesne.

Noclegi w naszym pensjonacie są przystępne cenowo.

Kuchnia ogólnodostępna /śniadania można robić we własnym zakresie

Obiekt nie przyjmuje zwierząt

Standard noclegów i udogodnienia

Oddane do Państwa dyspozycji pokoje gościnne są komfortowe i nowocześnie wyposażone. Wszystkie posiadają łazienki oraz telewizory LCD. Naszym klientom oferujemy dodatkowo:

  • parking na 70 aut na ogrodzonym terenie;
  • bezpłatne Wi-fi;
  • ogólnodostępną kuchnię.

Ze względu na elegancki charakter pensjonatu nie przyjmujemy zwierząt.

Komfortowy nocleg dla gości weselnych

Baza noclegowa Sali Malaga może być wykorzystywana podczas zwiedzania Łodzi, uczestnictwa
w targach branżowych lub koncertach i festiwalach. Najczęstsze jej wykorzystanie to jednak nocleg dla gości weselnych odbywających się u nas wesel. Bliskość noclegu wraz z jego atrakcyjnością cenową powoduje, że często przyjmujemy gości Pani Młodej i Pana Młodego. Duża liczebność miejsc noclegowych, ich komfortowe wyposażenie oraz pozostałe udogodnienia powodują, że Państwo Młodzi powierzają nam organizację noclegu dla swoich bliskich. Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne szczególnie gdy organizowane są poprawiny w dniu następnym.

Rezerwacja noclegu

Aby sprawdzić dostępność naszych pokoi gościnnych w Łodzi skontaktuj się z nami pod numerem  telefonu +48  500 170 750 lub napisz maila na malaga.noclegi@gmail.com.

Z przyjemnością ugościmy Ciebie i Twoich bliskich w naszych progach.